Vardas
El.paštas
Atsiliepimas

.

★★★★★
Esu labai dekinga už pasidalinimą nuolat atnaujinama video medžiaga.Tai labai patogu sportuojant namuose norint išmėginti tiek aerobinius šokius, tiek taikant jėgos treniruotę įvairaus pasiruošimo žmonėms. Ačiū už entuziazmą ir platų pasirinkimą norint treniruotis jau dabar ir neišeinant iš namų !!! Ačiū tau !!!
- Rimante

.

★★★★★
Prieš septynis mėnesius apsilankiau pas Gitaną dėl didelio antsvorio, kuris liko po gimdymų bei sėkmingai didėjo toliau. Buvau išbandžius begalę dietų, vos tik nukrisdavo svoris, greitai grįždavo su kaupu, atsirado sveikatos problemų. Buvau praradus viltį... Gitanos subalansuota dieta man,padėjo numesti 20 kg. per 5 mėnesius. Atgavau gerą nuotaiką, pasitikėjimą savimi ir kas svarbiausia pagerėjo sveikata.
NUOŠIRDŽIAUSIA PADĖKA GITANAI- A Č I Ū A Č I Ū A Č I Ū
- M.G.

.

★★★★★
2014-11-09 bus LYGIAI TRYS METAI, kai atėjau į pirmą treniruotę.
Per tą laiką numečiau DAUGIAU NEI 30 KG, apimtys per krūtinę, klubus ir liemenį sumažėjo daugiau kaip po 20 cm.
Ačiū trenerėms, visoms sportuojančioms moterims už kartu leidžiamą laiką.
- Aldona Matulevičienė

.

★★★★★
Klubą ,,Šaulė“ lankiau vienus metus laiko.Turėjau nutraukti savo“ karjerą“, nes pastojau.Laukiu nesulaukiu kada pagimdysiu ir vėl galėsiu grįžti į draugų būrį!
Sportuoti paskatino mano didelis antsvoris, nepasitikėjimas savimi ir draugės pastum4jimas.Gitaną pažinojau kaip savo kūno kultūros mokytoją ir žavėjausi jos užsidegimu.Tai todėl ir kreipiausi į ją pagalbos.Prieš pradedant sportuoti sveriau 85 kg.Gitana pasiūlė pabandyti organizmo valymą „Colo vada“, susireguliuoti mitybą ir reguliariai sportuoti.Tai man labai padėjo –numečiau 20 kg.
Atėjus į klubą ,,Šaulė“ pajutau didelę šilumą, palaikymą.Susiradau puikių draugų!
- Indrė Venčkauskienė

.

★★★★★
Apsilankyti klube paskatino po nėštumo likę kilogramai, norėjau vėl būti liekna ir graži pati sau . Klubas pateisino visus lūkesčius, esu labai patenkinta, kad pradėjau jį lankyti. Sportavau 2 mėsenius, bet jokių rezultatų nebuvo, paskui ,Gitanai patarus, atlikau organizmo valymo programą, pakeičiau mitybą ir šiuo metu esu netekusi 10 kg. Prieš pradedant sportuoti skaudėdavo nugarą ir kojas po poros mėnesių praėjo visi skausmai. Laikysena tapo taisyklingesnė, bet dar ne visiškai, dar yra kur tobulėtiEmoci Trenerė Gitana yra nuostabi, jos patarimai ir palaikymas yra viso klube vykstančio gyvenimo varikliukas.
Esu sportavusi ne viename klube, bet šis jūsų klubas išsiskiria ir turi didžiausią privalumą, kad kiekvienas sportuojantis asmuo jūsų klube yra vertinamas, su juo yra bendraujama apie jam aktualias problemas, juo yra domimasi.
- Jolita Asakavičienė

.

★★★★★
Nuo pirmosios minutės sporto klube jautiesi savas ir savo vietoje. Žinai, kad tavimi tikrai bus pasirūpinta ir padėta tau tobulėti Aerobikos treniruotės – puikios. Vis nauja choreografija, nauji žingsneliai priverčia išlikti budria ir klausyti trenerės, niekada netenka nuobodžiauti.
Labai veiksminga buvo tai, jog pati klubo vadovė entuziastingai ir įtaigiai, tačiau paprastai ir suprantamai pasakojo apie sveikos mitybos principus. Taigi,aerobikos pratimų dėka vėl padidėjo ištvermė, na, o sporto ir sveikesnės mitybos derinys padėjo atsikratyti nereikalingų kilogramų, sumažinti kūno apimtis, nuolat jaustis žvaliai, lengvai, energingai ir laimingai.
Džiaugiuosi, kad sugrįžau į „Šaulę“, be jos sveikatingumo dvasios ir be klubo prezidentės Gitanos patarimų, palaikymo ir puikaus pavyzdžio turbūt nebūčiau pasiekusi tiek, kiek pasiekiau.
- Vilija Andrulevičiūtė

.

★★★★★

Lankymasis SSK“Šaulė“ su kaupu pateisino mano lūkesčius - jaučiuosi sveikesnė. Klube patinka daug dalykų–geros sąlygos,treniruočių įvairovė(ypač-kūno dizainas),galimybė gauti papildomas paslaugas, aukšta trenerių kvalifikacija. Klubo kolektyvas? – energingas ,o atmosfera - puiki . Labai smagu, kad į klubą ateina įvairaus amžiaus ir pajėgumų moterys. Tai veikia padrąsinančiai.
Lyginant su kitais klubais, kuriuos senai teko lankyti Vilniuje, tai šis klubas labai stipriai juos lenkia! Tai tikrai labai svarbi vieta Alytuje- sveikatai gerinti!!!
SĖKMĖS!!!!!!
- Daiva Antanavičiūtė

.

★★★★★
Labai atsibodo ta pati rutina, taip pat norėjosi gražesnių kūno formų, todėl nusprendžiau sportuoti. Esu sportavusi šiame klube prieš keletą metų - paliko didelį įspūdį, todėl grįžau į SSK“Šaulė“. Iš karto gavau trenerės Gitanos patarimą –sportą derinti su mityba. Atlikau organizmo valymo programą Colo-Vada Plus. Per 2 savaites pavyko numesti 6 kg, taip pat pagerėjo savijauta ir pagražėjo veido oda. Jau 5-tas mėnuo sportuoju šiame klube ir jau pavyko numesti 14 kg!!! Visos klubo moterys ir panelės labai draugiškos, o trenerės - tiesiog nepakartojamos, nes savo puikia nuotaika, energija užkrečia ir mus. Džiaugiuosi,kad išmokau ne tik aerobikos žingsnelių, bet ir šokio judesių bei sustiprinti kūno raumenis įvairiais pratimais. Puikios trenerės, visada atsakys į dominančius klausimus, patars, pakonsultuos, išklausys.
- Jolita Patinskaitė

.

★★★★★
Jau nuo mažens žinojau , kad savo ateitį noriu sieti su šokiais
Pakalbinta mamytės,kuri jau sportavo SSK "Šaulė“,tapau klubo nare. Nebuvau mačiusi nė vieno tokio nuostabaus kolektyvo, jame sportuojančių moterų, kurios daug vyresnės už mane , man buvo kaip draugės.
Kiekvieną dieną laukiau treniruočių, nes supratau, kad jos man labai svarbios. Labai žavėjausi trenere Gitana, kuri mums mielai perduodavo savo žinias, mokė taisyklingos laikysenos, švelnių ir grakščių judesių ,artistiškumo. Džiaugiuosiu, kad pradėjau lankyti šį klubą ir pats didžiausias AČIŪ Gitanai už tai, kad ji man padėjo pasiruošti stojamąjam egzaminui - aš įstojau studijuoti šokio pedagogikos!!!
Taip pat AČIŪ visam kolektyvui už labai didelį ir nuoširdų palaikymą. Jūs visos esate nuostabios!!!
- Eglė Graževičiūtė

.

★★★★★
Kam pirkti colo- vada plus cia? Kada parsisiusti kainuoja zymiai pigiau? Su tom ,,imago":-))) taip pat labai juokinga..... Paprasciausia ,, lachatronija" ir tiek.... Suprantama sportavimas, su juo viskas tvarkoj, bet kam jautrias savim nusivylusias moteris apgaudineti tokiom nesamonem? Rusijoje sis biznis labai pelningas, nors jau zmones ateina I prota....Juk cia ir taip visom aisku, kad jeigu neesi, o valgysi, valgysi zmoniskai, o ne kiauliskai, sveikata pasitaisys... O ta diagnostika...:-)))) tai juoko vertas dalykas! Daktaru tokiais nesamoningais dalykais uzsiimant, buti nereikia.... na, nebent daktaras-bedarbis. Ir iseitis tik si juokinga sritis... Yra keletas pazystamu, kurie tokiais netiesos Airijoje is tokiu patikliu daro labai gera bizniuka. Dar labai ystrigo tas, kad visur perlenktas saves liaupsinimas... Visi kiti, dirba tik su senais aparatais, mes su naujais.... Kiti daro nelabai kaip, ar kitaip, bet va mes..... oho kaip darom:-)))) labai pigus saves gyrimas! Labai atstumentis tas sporto ir pudrinimo klubas....
- Nesuprantamas dalykas

.

★★★★★
Laba diena Miela Gitana,

Rašo Jums Jolita :) naujoke :) labai ačiū, kad siunčiate informacija apie klubą. Šiuo metu nelankysiu treniruočiu, bet tai nereiškia kad kažkas blogai.. Labai patiko ir vis dar patinka, ir manau, kad visada patiks šiltas bendravimas su Jumis ir puikios treniruotės, kurios duoda visakeriopos naudos...(gera savijauta, mažėjantis kūno svoris, pagerėjusi nuotaika ir gražesnis gyvenimas... ir t.t..) planuoju sugrižti rudenį vėl pas Jus į klubą. Džiaugiuosi kartu su Jumis, kad persikelsite į naujas patalpas.... Geros Jums vasaros ir iki pasimatymo!!!!!
- Jolita Mažeikaitė

.

★★★★★
Labas, Gitanėle,

Ačiū už laiškučius, kuriuos nuolat man siunti ;) Nepaliaujama energija ir gyvenimo džiaugsmas trykšte iš jų trykšta!
Džiaugiuosi, kad klubas nuolat plečiasi ir tobulėja !!! Ir nors dabar aš – „pertraukoje“, ŠAULĖ – mano mylimiausias klubas!!! Sveikinu ir “išaugus“ senąsias patalpas. Ar jau aišku, nuo kada vyks užsiėmimai naujosiose?
Sėkmės!

- Jolanta Valatkevičienė

.

★★★★★
Jeigu, įskaitant “pertraukas” , tai šio klubo neapleidžiu devyni metai.
Sportuoti paskatino vidinis noras, na o paskutinius dvejus metus, Gitanos sudarytas labiai įdomus metodas, neapkraunantis kojų - kūno balanso treniruotės.
Sunku apibendrinti, bet nuotaiką sukelia super energija trykštanti Gitana.
Kaip jau minėjau įdomios treniruotės, na o jos nieko nebūtų vertos be trenerės Gitanos.
- Snieguolė Bražinskienė

.

★★★★★
Lankau maždaug aštuonis metus.
Sporuoti pradėjau ,nes norėjau kėstis, tobulėti.
Kolektyvas labai draugiškas. Visos moterys mielos, malonios . Klubo siela – Gitana , pavyzdys, šviesulys , siekiamybė... Paguos , patars , įkvėps ...
Kartais net jaučiu , kai treniruočių metu gaminasi laimės hormonas :). Nemanau ,kad tiek metų būčiau lankiusi klubą, jeigu ne tu, Gitana . Visada jaučiuosi laukiama ir svarbi. Ačiū – Tau labai! Klubo jubiliejaus proga linkiu išlikti gražiai, sveikai , energingai! Valio! Mes tave mylim!
- Radmila Krividienė

.

★★★★★
Pradėjau lankyti savo noru, nes girdėjau labai gerų atsiliepimų apie šį sveikatingumo klubą „Šaulė“. Pradėjau lankyti ir likau begalo patenkinta :).
Begalo draugiškas kolektyvas, dirbame vieningai ir su plačia šypsena.
Treniruotės, trenerės, kolektyvas - visų gera nuotaika. Viskas begalo smagu.
- Eglė Graževičiūtė

.

★★★★★
Klube tuoj bus dešimti metai :).
Visada patiko sportuoti, pasigimdžiusi vaikelius iškart ir užsirašiau į sporto klubą, del kūno linijų :).
Kolektyvas šaunus, draugiškas, vieningas , bet svarbiausia pati šauniausia mūsų trenerė Gitana , nuo jos viskas priklauso.
- Neringa Šiumbrienė

.

★★★★★
Sportuoju klube beveik devynis metus.
Sportu domiuosi visą laiką. Sportas – sveikata . Tiesiog be sporto gyventi negaliu. Teko sportuoti kituose klubuose, bet niekur nesutikau tokios nuostabios klubo vadovės kaip Gitana - ji ir įneša klubui daug džiaugsmo , ENERGIJOS, sukelia klubo draugiškumą.
- Jūratė Amrasiūnienė

.

★★★★★

Klubą lankau aštuonis metus.
Sportuoti paskatino noras užsiimti kažkokia veikla, judėti, sportuoti, pažinti kūno linijas, būti aktyviai, sportiškai, stipriai, turėti gera savijautą...
Moterys čia renkasi įvairios, skirtingos moterys, tačiau kartu sportuodamos randa bendų interesų, pomėgių, pasidalina patirtimi, supažindina su savo veikla.
- Linda Pinevičiūtė

.

★★★★★
Geriau skaičiuokime vakarėlius, tad dalyvavau kalėdiniam ir jau dviejose fiestose. Tiesą sakant mane visada traukė sportas, net mokydamasi žaisdavau kieme, o kai mokyklą baigiau iš pradžių nuturėdavau kuo pakeisti kol išsikalbėjau su Ievute ) Taip ir atsiradau SSK „Šaulė“.
Gal todėl ,kad labiau susibendravę, o gal todėl, kad geresnė atmosfera ir kiekvieną kartą pasitinka šypsenos, man labiau patinka šeštos val. treniruotės ir merginos pas klubo įkūrėją Gitana.
Apskritai, kalbant apie visą kolektyvą, tai čia kiekvienas, nesvarbu kokio amžiaus, ras su kuo praleist dragiją.
Klube patinka:
1)nepakartojama trenerė Gitana Vitkauskienė;
2)klubo merginos;
3)vakarėliai (ir visa kas susiją su jais);
4)treniruotės kas beko; nors daugeliui tai yra svarbiausia priežastis, bet “aš ištroškus bendravimo”- pasak mano mamytės.;
5)GERA NUOTAIKA :))
Apibendrinant , viskas yra svarbu ir kiekvienas punktas negali būti pamirštas . Nes tik tokiu būdu trumpam pamiršiu savo rūpesčius, atsipalaiduosiu ir turiningai išnaudosiu savo laiką :)
- Erika Južunova

.

★★★★★
Sporto klubą lankau penkis mėnesius. , prieš kelis metus lankiau apie metus. Su sportu esu susijuosi nuo vaikystėsl , todėl stengiuosi nuo jo neatitolti. Į šį kluba patekau atsitiktinai su „Aukuro“ klubu, bet labai tuo džiaugiuosi, nes jis turi didelį pranašumą lyginant su tuo klubu, kurį lankiau anksčiau. Aukšta treniruočių kokybė!
Kolektyvas šiltas, vieningas, darnus, linksmas. Klubo vadovė Gitana – varomoji jėga, įkvepianti sportuoti.
Treniruotės – stiprios, aukšto lygio, pilnos naujovių, įvairios, todėl nenusibostančios.
Trenerės – anksčiau aerobis niekada nesupratau, maniau, tai ne mano sporto šaka. Tačiau mane itin įkvepia trenerė Gitana, jos atsidavimas šiam sportui, nuolatinis domėjimasis naujausiomis tendencijomis ir jų perteikimas klubo organizavimas, dėl kurių norisi stengtis. Kitoms sutiktoms trenerėms dar yra daug ko pasimokyti iš Gitanos. Žavi individualus dėmesys kiekvienai klubo lankytojai.
Renginiai ir vakarėliai – šaunu , kad jie yra, nes vienija kolektyvą ir skatina stengtis tiksliau, grakščiau ir energingiau atlikti judesius
Sėkmės šiam nuostabiam klubui.
- Vilma Grigaravičienė

.

★★★★★
Sportuoju nuo 2009-09 mėn. Noras sportuoti buvo senai,daug girdėjau apie klubą ir draugių, pačios trenerės. Noras sutvirtinti kūną. Kolektyvas draugiškas,linksmas. Labai patinka , klubas aplinka, be galo malonios trenerės.
- Jurgita Račylienė

.

★★★★★
Klubą lankau septynis metus. Sportuoju nuo vaikystės, tai tiesiog neatsiejama gyvenimo dalis, tad jokios paskatos nereikėjo. Kolektyvas dažnai keičiasi, ne tiek daug pastavių lankytojų, tai ir žmonių visokių yra.Kiekviena atranda sau patinkančias moteris. Manau trenerės Gitanos didžiausias nuopelnas, kad kuo glaudžiau tarpusavyje bendrautum.
Kaip teatras prasideda nuo rūbinė, taip manau klubas nuo trenerės. o ji tikras vulkanas, vien dėl jos negalėčiau pakeist klubo. Jos energijos ir geros nuotaikos užtenka visos. Treniruotės stiprios ir fantastiškos. Jei ateitum be nuotaikos, žinau, kad po sporto iš karto ji pasitaisys. Ir išeinu palikusi visus nemalonumus. Be abėjo vakarėliai ir renginiai taip pat labai patinka. Ypač kalėdiniai.
Bet pirmoje vietoje, kodėl šis klubas veža - tai Gitana. Jai didžiausi komplimentai. Per septynis metus kiek sportuoju, niekada neapvylė, mažai pažįstu žmonių, kurie taip degtų tuo, ką daro, taip mylėtų savo darbą.Už tai ir rezultatai puikūs! Juk net krizė nesumažino žmonių skaičiaus. Ir sulaukė tokio gražaus jubiliejaus. Šiam klubui negalima atsispirti.
- Vilma Marčiulaitienė

.

★★★★★
Klubą lankau keturis metus. Sportavau nuo penkiolikos metų, jaučiau silpnybę šokiam :).
Apsilankyti sporto klube "Šaulė" paskatino gera pažįstama. Džiaugiuosi, kad atradau šį nepakartojamą klubą :).
Tokio klubo kolektyvo niekur nerasime! Trenerės draugiškos ir paprastos. Pasportavusi visuomet grįžtu su šypsena ir gerai nusiteikusi :)
Labai smagu jog klubo veikla įvairi ir įdomi. Visuomet lauki ir žinai kad bus tikrai smagu ir linksma.
- Kristina Sabaliauskienė

.

★★★★★
Klubą lankau 5 mėn. Sportuoti paskatino noras atsikratyti nereikalingų kilogramų, padailinti kūno linijas. Klubo kolektyvas draugiškas, nuošidžiai priima naujus narius į savo ratą, linksmas. Klubo veikloje patinka labiausiai trenerė Gitana ir vakarėliai :). Gerai praleistas laikas.
- Laura Veniukevičiūtė

.

★★★★★
Sporto ir sveikatingumo klubą „Šaulė“ lankau 4 metus.
Sportuoti mane paskatino, noras būti sveikai ir gražiai. Pagerėjo kūno formos,lankstumas ištvermė, energija . Svoris net padidėjo dėl raumenų masės.Klubo kolektyvas draugiškas.
Viskas patinka, tik kartais vargina muzika. Aš suprantu, kad tai turi būti ritmiška ir nuotaikinga muzika. Tačiau ji neturėtų būti labai garsi, grupi, agresyvi, garsų kakofonija. Triukšmas labai vargina ir naikina ne tik fizinį kūną, bet labiausiai žmogaus biolauką, subtiliuosius kūnus . Labai patinka organizmo valymo programos ir Koralinis vanduo.Kitų klubu nelankiau ir palyginti negaliu. Klubas netoli mano gyvenamosios vietos.
- Melanija Jankauskienė

.

★★★★★
Dėkoju Gitanai Vitkauskienei ir med. Vilijai Gerulienei už organizuojamas paskaitas Alytuje sveikatos temomis. Tai apie žydrąjį planetos auksą – vandenį, švarų kūną, maistą mūsų kūnui ir t.t.. Pabuvojus paskaitose, žmogus susimąsto apie gyvenimą bei sveikatą. Žinome, kad sveikata – didžiausias mūsų turtas. Aš pati naudoju CCI produktus. Sveikata žymiai pagerėjo. Pastebėję mano geresnę savijautą, mano šeimos nariai taip pat susidomėjo, naudoja ir labai džiaugiasi.
Teko dalyvauti kalėdiniame vakarėlyje. Tai nuostabu ir nepakartojama! Kokia šiluma, energija, džiaugsmas sklinda iš jų veidų, judesių. Atrodo, kad Jos neturi jokių rūpesčių! Jos gyvena!
Tad mielos merginos, moterys, neužsidarykite namuose. Raskite laiko dėl savęs ir stokite į SSK „Šaulė“. Jo prezidentė, trenerė – Gitana! Pabuvoję su Ja, atrasite pasitikėjimą savimi bei išmokstite rūpintis savo sveikata!
- Marijona Rutkauskienė

.

★★★★★
Sproto kluba tik pradėjau lankyti.Jau po vieno mėnesio treniruočių jaučiuosi žymiai žvalesnė,energingesnė ir t.t.Klube tvyro labai jauki atmosfera, dirba nuostabi trenerė,kuri speja pasirūpinti ir kiekviena klubo lankytoja individualiai.:) Taip pat renkasi malonios moterys, kurias vienija tas pats tikslas.Priekaištų neturiu.Deja, tai mano pirmasis lankomas klubas.Apie klubą sužinojau iš pažįstamų moterų.
- Gintarė Paliušienė

.

★★★★★
Aš turiu 10 metų sūnų.Sveikas ,normalus vaikas,tik nerimą man kėlė viens dalykas - pas jį nuo pėdų ir plaštakų dažnai ir labai smarkiai luposi odelė.Galvojau ,kad tai galėjo būti vitanimų trūkumas,tuo labiau ,kad tai tvirtino ir vaiko daktarė.Vitaminai jam nepadėjo.
Daugiau nežinojau kur kreiptis ,tai nutariau pasikonsultuoti su Gitanos rekomenduota medike Vilija Geruliene,kuri iš karto pasakė ,kad tai parazitų darbas ir paskyrė vartoti CCI produktą " juodojo riešutmedžio lapai".
Jau antrą dieną sūnui su išmatomis pradėjo eiti kirminai(spalinės) .Tada aš supratau,kad jam reikalinga stipresnė programa ir mes nusprendėm atlikti organizmo valymo programą . Sūnus tvirtai laikėsi visų nurodymų,nes mes abu buvome šokiruoti išeinančiu kiekiu parazitų ,tiesiog kolonijomis spalinių.
Po šio valymo dingo visi anksčiau minėti simtomai ,tačiau ir dabar profilaktiškai naudojame antiparazitines -atstatomąsias programas su CCI produktais. Esame patenkinti rezultatais ir dėkojame Gitanai ir Vilijai už gerus patarimus.
- Jūratė Ambrasiūnienė

.

★★★★★
Tai,kad ,grįžusi į Lieuvą,lankysiu SSK"Šaulė", žinojau jau gyvendama Anglijoje,nes sesuo man vis pasakojo ir pasakojo kaip ten smagu.Parvykusi į Lietuvą,auginau kūdikį,tai vis atidėliojau,kol pasijutau visiškai palūžusi tiek fiziškai ,tiek morališkai.
Pradėjus sportuoti ir pasikalbėjus su Gitana apie savo būseną, nutariau pasidaryti organizmo valymo programą .Šios programos dėka mano kūnas pradėjo "veikti" iš naujo.Tikrai nesitikėjau ,kad žolelių ir " lengvesnės" mitybos pagalbos dėka pavyks pasiekti tokių rezultatų.Visų pirma sustiprėjau emociškai,visų antra susitvarkė mano žarnyno veikla,turėjau problemų dėl antsvorio...
Dabar drąsiai galiu pasakyti,kad viskas jau praeityje! Tikriausiai su numestais kilogramais (iš viso per programą ir dar po jos - apie 10kg)išgaravo ir visa kita, kas trugdė puikiai jaustis .Taigi,organizmo valymo programa ,kurią siūlo Gitana ,daro stebuklus!Ją atliko jau daug mano artimųjų,o ir dabar 3 vnt .siunčiu i Londoną !
- Justina Burkienė

.

★★★★★
Lankytis SSK"Šaulė"pradėjau prieš 8 metus.Buvau nepatenkinta nei kūno sudėjimu,nei savijauta,turėjau daug kompleksų ir tikrai netryškau gyvenimo džiaugsmu.
Čia aš įgyjau daug žinių kaip sveikai maitintis ir atsikračiau daugiau kaip 5 kg,pasikeitė mano laikysena ir eisena, veide atsirado šypsena ,išgaravo nepasitikėjimas savimi - aš gaunu komplinentų!
Pokalbiai su Gitana,kitų moterų pasiekimai mane įkvepia ir drąsina. Man gaila kiekvieno praleisto užsiėmimo ne tik dėl nesudegintų kalorijų, bet ir dėl malonių emocijų,kurias aš patiriu bendraudama su trenere ir kitomis klubo narėmis ,kurios man tapo artimos kaip sesės.Ačiū Jums!
- Radmila Krividienė

.

★★★★★
...prisipažinsiu, pradžioje į treniruotes ėjau iš pareigos ir net nežinau, kas mane stūmė nesustoti?! Dabar tai darau su dideliu noru ir džiaugsmu. Klube esu daugiau kaip septyneri metai ir kuo toliau, tuo labiau laukiu treniruočių, kurių metu pailsi ir kūnas, ir siela. Aš net dalyvauju Kalėdiniuose vakarėliuose, o šiemet pirmą kartą ketinu vykti į "Aerobikos fiestą" ! Klubo šviesulys yra mūsų trenerė, kurios dėka mes tampam jaunos, gražios, energingos.
Neseniai turėjau traumą ,tai vienintelio, ko buvo gaila - tai „apsilankymų Šaulėje"!
- Irena Andris

.

★★★★★
Klubą lankau 1,5 metų.Sportuoju aš jau seniai, bet niekaip neišsirinkdavau tinkamo klubo, pusę metų ir mano kantrybė baigdavosi. Bet šitam klube užsibuvau, nes čia man tikrai patinka. Kolektyvas, trenerė (Gitana) nu apie ją tai čia daug reikėtų rašyti, tokios energijos dar neteko žmogaus sutikti, atmosfera. Svoris sumažėjo, Gitana liepė išsitiesti, nu ir išsitiesiau ir gatvėje vis stengiuosi, vis nuskamba man jos žodžiai „Sniegina išsitiesk“ iškarto laikysena pagerėjo ir šypsena atsirado veide. Smagu !!!!!!
Norit apibūdinti klubo kolektyvą daug reikėtų rašyti, bet galiu pasakyti tik vieną žodį – jis NUOSTABUS.
Nu tokių dalykų kaip „nepatinka“ šitame klube tikrai nesutikau. O patinka daug kas, pirmiausia treniruotės ir Gitanos energija, jos užsidegimas, požiūris į mus, sportuojančias, ar tu stora ar plona, vienodai visoms dėmesio skirs, patars, aš kaip žmogus iš stambesnių, ateinu į treniruotę apsidairau ir pagalvoju – nu gi storiausia aš čia esu, bet kaip nebūtų keista, šitame klube aš visiškai nekompleksuoju, nes čia visos ateina vienaip ar kitaip galvojančios apie save, apie savo kūną, svorį, sveikatą. Daug vienminčių atsirado, nu tiesiog šaunu.
Teko lankytis beveik visuose Alytaus sporto klubuose. Man čia patinka, kad vien moterys sportuoja, nesitrainioja jokie vyrai ir nereikia kompleksuoti ar tu stora, ar tu gerai čia atrodai ir negirdi jokių komentarų kaip tu ten sportuoji. O patikėkite teko lankyti ir tokius klubus kur vyrai tiesiog stebi kaip tu ten koją pakėlei ar pasilenkei, o tada jau ne sportas rūpi, fui....
Apie kluba sužinojau iš draugės, kaip jei ten patinka, tai ir aš nusprendžiau išbandyti.
- Sniegina Kubilevičienė

.

★★★★★
Pradėjau lankyti visai neseniai, ir užsėmimuose apsilankiau dar tik tris kartus. Pirmas įspūdis labai geras.
Sportuoti paskatino turimas viršsvoris, prastėjanti sveikata, o taip pat svajonė užsiimti šia veikla.
Kolektyvas malonus, draugiškas.
Tik po trijų apsilankymų įspūdis tikrai geras, patinka nemonotoniškos treniruotės, profesionali trenerė, kuri matosi, kad tuo kvėpuoja ir gyvena.
Palyginti neturiu su kuo, nes tai pirmas klubas, kurio duris pravėriau norėdama sportuoti.
Šiame klube sportavo mano sesuo. Ir šiaip pažįstu keletą moterų šiuo metu sportuojančių čia. Taip pat padarė įspūdį pati trenerė sutikta visai ne klubo aplinkoje.
- Aušra Ručienė

.

★★★★★
Klubą pradėjau lankyti neseniai, tik nuo šių metų vasario 1d.
Sportininkė- mėgėja esu nuo vaikystės. Su didesnėmis ar mažesnėmis pertraukomis sportavau visada. Kai prasidėjo klubų „era“, pirmas klubas buvo „Aušrinė“. Gaila, bet jis neišliko, todėl sekė pertrauka, po to „Margiris“. Paskutinis buvo „Grožio versmė“. Kai jis iširo, sekė ilga pertrauka. Padidėjęs svoris, sėdimas darbas ir kt. tiesiog privertė ieškoti išeities. Todėl pradėjau sportuoti. Kadangi sportuoju dar tik trumpą laiką, tai didelių pokyčių dar nestebiu. Bet po organizmo valymo, palengvėjau vienu kitu kg., pagerėjo judesių koordinacija, tapau šiek tiek lankstesnė, pagerėjo nuotaika. Manau, kad ilgiau sportuojant, viskas tik gerės, ir nuotaika, ir svaikata ir visa kt.
Man patinka viskas, pradedant treniruotėmis ir baigiant informacija, bendravimu ir pan. Bet labiausiai patinka trenerė Gitana. Tokio šilto žmogaus, kuriam rūpėtų kiekviena sportuojanti moteris, dar nesu sutikusi. Jai ne tas pats, kaip tu atlieki pratimus, ar teisingai, ar suspėji su visa grupe ir pan.
Palyginti su kitais klubais negalėčiau, pasakyti, kad kitur buvo blogai, bet treniruotės būdavo kiekvieno sportuojančio reikalas. Dėka trenerės Gitanos, šis klubas labai patrauklus klientui (bent man asmeniškai).
Apie šį klubą žinojau seniai, nes Alytus mažas miestas, ir lankyti šį klubą pradėjau dėl daugelio anksčiau minėtų priežasčių.
- Gražina Jusienė

.

★★★★★
Lankau tik savaitę. Apie klubą girdėjau daug gerų atsiliepimų, todėl jį ir pasirinkau. Sportuoju vos savaitę, tad apie rezultatus kalbėti kol kas anksti. Esu patenkinta siūlomomis programomis, užsiėmimų metu nebūna nuobodu, esu patenkinta teniruočių intensyvumu.
Kolektyvas dirba lanksčiai, nesunku įsilieti į grupę, trenerės sudaro galimybes pasivyti anksčiau pradėjusias sportuoti merginas. Be to, lankstus treniruočių grafikas.
Patinka treniruotės: programos įdomios, nenuobodžios ir intensyvios.
Esu lankiusi nemažai sporto klubų. Šiame klube labai patinka tai, kad trenerės turi laiko prieiti ir paaiškinti, kaip teisingai atlikti pratimus, taisyklingai kvėpuoti. Kiek esu lankiusi sporto klubų Alytuje – šitas yra geriausias, o trenerės – profesionaliausios.
Apie klubą sužinojau iš jį lankiusių merginų, taip pat daug informacijos radau internetiniuose forumuose (pvz. Supermama.lt)
- Aistė Griškonytė

.

★★★★★
Klubą lankau jau 6 mėn. Sporto klubas Šaulė, lūkesčius pateisino 100 % Atsirado daugiau energijos, pamažėjo celiulitas, lengviau įveikiamas stresas darbe. Klubas labai draugiškas. Nusiskundimų neturiu, man patinka treniruotės, bendravimas. Aerobiką lankau pirmą kartą, anksčiau trumpai lankiau Favorite – su treniruokliais. Su treniruokliais užima daugiau laiko. Kadangi vyras yra sporto klubo Aukuras narys, kaip jo žmonai pasiūlė sportuoti. O apie šį klubą žinau iš anksčiau, papasakojo draugės.
- Vaida Vrubliauskienė